artists: a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

mbreteresha ime lyrics – noizy

Loading...

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na

dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na
dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

shpesh thirr n’telefon – cilin shtet po shkon
kom pa mrom n’onderr edhe deshta me t’fol
mthot qe malli mka marr mezi press me t’perqafu
dhe pse mrom – ishim bashk tu u perqafu
sjam thjesht dashni per te
jam pjes e trupit saj
nese un 1 dit lendohem
ja di dhimbjet asaj
ti je engjulli mbrojtjes i jetes ton
e falenderoj zotin thank you lord
por ti e ke nje burr qe, un e kam baba
dhe kur ju shoh
juve bashk i thank god
se kjo jet pa ju per ku ish e kot
nese sot jam ktu ku jam se ju m’keni dasht

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na
dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na
dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

jan kohet e shtira n’jet qe na bejn me msu
jana ata qe a dojn tmiren sna lejn me harru
se kush jemi prej ka vim ca kemi perjetu
jeta do ishte shum e frikshme nese zdo isha me ju
e vetmja dashni e sinqert je ti
dhe kur jam ne veshtirsi te thirri vec ty
nuk kerkoj t’me ndihmosh vec t’me preki dora jote
perqafimi jot nuk ndrrohet me asnje gje te ksaj bote
je ilaci numer 1 kundrra cfar do lloj semundje
kur e shoh ftyren tende mduket gjeja me e bukur
ti ke bo shum per mu keyt shum mir e di
smund ta shperblej por mund te j-p dashuri
mum do jepja gjithcka ta kishe dhe ti nenen
ta kishe dashurin e saj siç e kam un tenden
ndoshta 1 dit do gjej un princeshen time
por nene per mua mbetesh mbretresha ime

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na
dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na
dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

me ta fal tan boten e di qe s’esht mjaftushem
per dite i lutna zot-t ty me t’pa te gzushem
mke rrit mu dhe motren 100 sakrifica
kurr nuk u derzove dhe pse jeta kish ngushtica
tash jam bo burr me shpatllat e gjona
mthoje ti je mbret i mamit?
mbret u bona
fal teje jam ky qe jam deri sot
deri diten kur do mbylli syt per ty do derdhi lot
je krijesa me e mir jo se je nena ime
por cdo nen n’ket bote meriton shum shperblime
te lutem m’fal non sa her kam bo gabime
nese ti ma bon hallall do gjej qetsi ne zemren time
te dua nen malli sa mka marr
tash jam ne koncert dhe n’sken sa jam tu dal
neser ke ditelindjen une ndodhem diku larg
nuk mujta me tbo dhurat mdolen lot e t’bona kong non

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na
dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

jan kohet e vshtira n’jet qe na bojn me msu na na
jan ata qe na dojn tmiren sna lejn me gabu na na
je vec ti qe e din se sa shum te du na na
dhe kur ndodhem larg teje zemra jote m’ndjen ku mama

/ noizy lyrics